Výmena a vrátenie tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

V súlade so zákonom § 12 zákona č. 108/2000 Z.z. máte ako zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru. Ak sa rozhodnete pre odstúpenie v tejto lehote, prosíme Vás o dodržanie nižšie uvedených podmienok:

Kontaktujte nás mailom na topasport@topasport.sk , že žiadate o odstúpenie alebo ukončenie zmluvy s uvedením čísla objednávky, dátumu nákupu a Vaším číslom účtu pre vrátenie peňazí. (stačí len oznámenie).

Ak ste už tovar obdržali a prevzali, zašlite ho späť na našu adresu  a to za nasledujúcich podmienok:

Náklady na prepravu vráteného tovaru znáša kupujúci. Predávajúci náklady spojené s prepravou na vrátenie tovaru neprepláca.

  • Tovar musí byť v pôvodnom obale spolu s kompletným príslušenstvom, návodmi a pod.
  • Kupujúci má právo po prevzatí tovar rozbaliť a odskúšať obdobným spôsobom ako pri nákupe v klasickom kamennom obchode. Odskúšať však neznamená začať tovar používať a po niekoľkých dňoch vrátiť predávajúcemu.
  • Tovar zašlite spolu s dokladom o kúpe a záručným listom, ak je súčasťou tovaru.
  • Ak tovar zasielate poštou, odporúčame Vám ho zaslať doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám (doporučene neznamená na dobierku).
  • Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme prevodom na Váš účet a to najneskôr do 15 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy.
  • V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme žiaľ môcť akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielateľa naspäť.
  • adresa pre vrátenie tovaru: TOPA SPORT,s.r.o., Slovenská 1495/10, 08501 Bardejov, Slovensko
  • tovar neposielajte na dobierku! (dobierková zásielka nebudú prevzatá a vráti sa Vám späť)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie