UPOZORNENIE! Vážený zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu okolo Koronavírusu Vám odporúčame zvoliť platbu prevodom vopred alebo online kartou. Ak si zvolíte platbu na dobierku, kurierovi je možné zaplatiť LEN KARTOU! (Hotovosť až do odvolania kurier nepríjma)

Doručenie k Vám domov

Vážení zákazníci,

keďže je naša predajňa z nariadenia krízového štábu v dôsledku šírenia ochorenia Covid-19 zatvorená, rozhodli sme sa pre Vás počas tohto obdobia spustiť novú službu. Všetok náš tovar, ktorí nájdete aj v našom e shope Vám teraz doručíme z našej predajne až k Vám domov. 

Na výber máte niekoľko možností:

- Doručenie kuriérom DPD, tovar Vám zašleme kuriérskou spoločnosťou DPD s odoslaním do 24 hodín od prijatia objednávky.

DORUČENIE z PREDAJNE (V RÁMCI MESTA BARDEJOV), tovar Vám doručíme osobne z našej predajne v rámci mesta Bardejov. Po dohode je tiež možné doručenie aj v rámci okresu Bardejov.

- OSOBNÝ ODBER PRI DVERÁCH, objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne a tovar Vám vydáme pri dverách. Termín vyzdvihnutia si môžete dohodnúť na čísle 0948462006, a to za zvýšených hygienických opatreniach. (ochranné rukavice a rúska)

Radi Vám tiež pomôžeme s výberom na telefónnych číslach 0948462006, 0903307091, 0910958039 alebo mailom na topasport@topasport.sk